יום א', ז’ באייר תשע”ח
דף הבית הנהגת הורים חדר מורים יצירת קשר.
קרא עוד...
קרא עוד...
בשנת הלימודים תשע"ז יישמנו את תוכנית "שגרירי מפתח הל"ב" תוכנית שבה תלמידים מפעילים תלמידים בנושא ערכים. מודל השגרירים היה ברמת הצטיינות. יישר כוח! תודה לדנה עוזרי שליוותה את התוכנית.
קרא עוד...
קרא עוד...
כותרת: שכבת א חוגגת 100 ימי לימוד הורים ותלמידים יקרים!ביום רביעי ה- 17.1.18 ציינו את יום ה-100, עברו חלפו להם מאה ימי לימוד.ביום שישי שלאחריו התכנסנו שכבת א באולם הספורט וחגגנו את 100 ימי הלימוד על-ידי למידה משמעותית וחווייתית.פתחנו בהסבר על משמעות יום ה-100, הילדים התבקשו למצוא מילים מהשפה העברים שבתוכן מסתתרת המילה 100 והם מצאו לא מעט- מהממת, מאוורר, מעצבן, מערבב, מעט ועוד.. רקדנו 100 שניות ויצאנו להסתובב בתחנות.הילדים קלעו ל-100, הכינו כתרים בנושא 100וגם בולים ודגלים, בנו מגדל מ-100 כוסות, השחילו שרשראות עם 100 חרוזים, החתימו 100 חברים, הפילו קונוסים בבאולינג, כתבו 100 מילים ו-100 מספרים ועוד..לאחר מכן כל כיתה התכנסה בחזרה בכיתתה והתכבדה בעוגות ודברי מתיקה שהוכנו ע"י הורים מתנדבים וגם הם בנושא 100!!תהנו מהתמונות.. מחנכות שכבת א ליאל, בלהה, ורד, נתנאלה, רווית ודנה.
קרא עוד...
כיתה ד תכננה לנו הפסקה פעילה בנושא ניהול קונפליקטים. בכל תחנה היה גם שיח כיצד לנהל קונפליקטים.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה' בטקס רבין .
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שישי ה- 20 באוקטובר, יצאנו לצעדה בית ספרית בסימן אורח חיים פעיל ובריא וציינו את יום ההליכה הבינלאומי המתקיים בחודש זה. כל כיתה הכינה כרזה מקדמת בריאות אותה נשאה במהלך הצעדה בנושא של חשיבות הפעילות הגופנית, תזונה נבונה, חכם בשמש, קיימות ואיכות הסביבה או זהירות בדרכים.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום חמישי ה11.1.18 יצאנו חברי ההנהגה הירוקה למפגש סדנאי שעסק בנושא העירוני השנתי- אפס פסולת, ושימוש חוזר.
קרא עוד...
אתרי הכיתות
לוח החודש
מידע להורים
תמונות מחיי בית הספר
הנהגת התלמידים
זהירות בדרכים
למידה בחירום
הנהגה ירוקה
ארכיון
למידה בשעת חירום